Вівторок, 21.11.2017, 07:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Старосанжарська ЗОШ імені Оксани Мешко

Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Форма входу
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Наші досягнення

Прізвище

та імя учня

Клас

Сфера обдарованості

Учитель

Результат

1

Тригуб Данило

6

Точні науки,

природнича

ЛукященкоЛ.О.

Корсун Т.С.

ІІІ м матем

 

2

Кулішова Вікторія

5

Гуманітарна

Камуз Я.М.,

Перспект.

3

Бєлозьорова Діана

7

Гуманітарна, художня

Камуз Я.М., Інда Г.К.

ІІІм. кон

Яцика

4

Божко Анна

11

Інформаційні технології,

франц.мова

Бічуріна Л.М.,

Інда Г.К.

Перспектив

ІІ фр.м.

5

Кульбашкник Олена

11

Спортвна

Забічук В.В.

ІІ баскет.

6

Мостепан Світлана

10

Гуманітарна,

природнича

Дзюбан Л.О.

Інда Г.К.

Корсун Т.С.

Мостепан Л.Л. Забічук Т.Т.

І м укр.м.

І м.фр.м.

І м геогр.,

І м хімія

 ІІІ історія

7

Конушбаєв Володимир

10

Природнича, математична,

технічна

Корсун Т.С, Мостепан Л.Л.

Кульчинський

ІІм біол.

ІІІ кресл

8

Романів Таїсія

9

Гуманітарна

Камуз Я.М.

Інда Г.К.

ІІм

І м.фр.м.

9

Мірошниченко Тетяна

8

Спортвна

Забічук В.В.

ІІ м баскет.

10

Іпатова Інга

7

Художня

Гуманітарна

Камуз Я.М.

Левадна Я.Г.

«Веселка»

ІІІ к.Яцика

11

Антонь Василь

7

Точні науки

Декламація

ЛукященкоЛ.О.

Камуз Я.М.

 

Перспектив

ІІм кон.

Б.Олійника

12

Манько Станіслав

7

Природнича

Корсун Т.С.

Перспектив

13

Титаренко Анна

6

Гуманітарна

Дзюбан Л.О.

Перспектив

рукоділля

14

Слуцька Віталіна

7

Художня

Камуз Я.М

Лауреат к.

15

Деменко Данило

7

Математика

фізика

ЛукященкоЛ.О.

Мостепан Л.Л.

ІІІ м. фізика

16

Марененко Анна

11

Гуманітарна

природнича

Інда Г.К.

І м. фр.м.

ІІІм біолог

Обдаровані діти

Іпатова Інга Едуардівна

Дата народження – 13.05.2003 року

Клас – 7

Сфера обдарованості – художня діяльність

Досягнення – лауреат районного конкурсу-огляду художньої самодіяльності «Веселка», лауреат районного та обласного конкурсу малюнків «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Мостепан Світлана Віталіївна

Дата народження – 26.06.2000 року

Клас – 10

Сфера обдарованості – гуманітарна

Досягнення – переможець шкільного та лауреат районного етапу конкурсів знавців мови імені Петра Яцика та учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, переможець районної олімпіади з української мови та літератури, французької мови. 

Конушбаєв Володимир Володимирович

Дата народження – 11.08.2000 року

Клас – 10

Сфера обдарованості – природнича, математична, технічна

Досягнення – лауреат ІІ етапу олімпіад з біології, лауреат районного конкурсу з креслення. 

Романів Таїсія Миколаївна

Дата народження – 05.11.2000 року

Клас – 9

Сфера обдарованості – гуманітарна, художня

Досягнення – призер ІІ етапу олімпіади з української мови, учасник художньої самодіяльності школи.

Мірошниченко Тетяна Валеріївна

Дата народження – 01.08.2002 року

Клас – 8

Сфера обдарованості – гуманітарна, художня, спортивна

Досягнення –переможець  ІІ етапу олімпіади з французької мови, учасник художньої самодіяльності школи, активний гравець команди з бакскетболу - призера районного конкурсу.

Антонь Василь Васильович

Дата народження – 19.03.2003 року

Клас – 7

Сфера обдарованості – гуманітарна, художня

Досягнення – призер ІІ етапу конкурсу читців до 80-річчя Б.Олійника, учасник художньої самодіяльності школи.

Слуцька Віталіна Олегівна

Дата народження – 16.02.2003 року

Клас – 7

Сфера обдарованості – гуманітарна, художня

Досягнення призер ІІ етапу конкурсу читців "Посміхнемось щиро Вишні", учасник художньої самодіяльності школи.

Деменко Данило Павлович

Дата народження – 06.08.2002 року

Клас – 7

Сфера обдарованості – гуманітарна, математично-природнича.

Досягнення – призер ІІ етапу олімпіад з математики та фізики, учасник художньої самодіяльності школи.

Бєлозьорова Діана Олександрівна

Дата народження – 18.10.2003 року

Клас – 7

Сфера обдарованості – гуманітарна.

Досягнення – лауреат районного конкурсу імені Петра Яцика.

Тригуб Данило Олександрович

Дата народження – 31.12.2003 року

Клас – 6

Сфера обдарованості – гуманітарна, математично-природнича.

Досягнення – призер ІІ етапу олімпіади з математики, учасник художньої самодіяльності школи.

Титаренко Анна Тарасівна

Дата народження – 13.08.2004 року

Клас – 6

Сфера обдарованості – гуманітарна, художньо-естетична.

Досягнення – призер ІІ етапу конкурсу рукоділля, учасник художньої самодіяльності школи.

Кулішова Вікторія Русланівна

Дата народження – 12.09.2005 року

Клас – 5

Сфера обдарованості – гуманітарна.

Досягнення – переможець І етапу конкурсу імені Петра Яцика, учасник художньої самодіяльності школи.

 

Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz