Наші досягнення
Результативність участі учнів Старосанжарського ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Оксани Мешко у предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях у 2019-2020 н.р.
№
|
Назва заходу
|
П.І.П. учня
|
Клас
|
Місце
|
П.І.П. вчителя
|
1
|
Предметна олімпіада Французька мова
|
Васильченко Ігор
|
11
|
ІІ
|
Інда Г.К.
|
Манько Станіслав
|
11
|
ІІ
|
Курило Назарій
|
10
|
ІІ
|
Мартусь Наталія
|
10
|
ІІ
|
Кулішова Вікторія
|
9
|
ІІІ
|
Неізвестна Жанна
|
9
|
ІІІ
|
Марененко Аліна
|
8
|
ІІІ
|
Василенко Світлана
|
8
|
ІІІ
|
2
|
Хімія
|
Наріжна Віра
|
7
|
ІІІ
|
Мостепан Л.Л.
|
3
|
Математика
|
Антонь Ангеліна
|
6
|
ІІІ
|
Лукященко Л.О.
|
4
|
Географія
|
Деменко Данило
|
11
|
ІІ
|
Корсун Т.С.
|
5
|
Трудове навчання
|
Курило Назарій
|
10
|
І
|
Нестеренко Н.В.
|
6
|
Правознавство
|
Титаренко Анна
|
10
|
ІІ
|
Забічук Т.Т.
|
7
|
Конкурс робіт МАН
|
Антонь Василь
|
11
|
І
ІІІ (обл.)
|
Шинкаренко Т.М.
|
8
|
Конкурс Петра Яцика
|
Божко Єлізавета
|
6
|
ІІІ
|
Шаповал Н.М.
|
Наріжна Віра
|
7
|
ІІІ
|
Дзюбан Л.О.
|
Титаренко Анна
|
10
|
ІІІ
|
Дзюбан Л.О.
|
Антонь Василь
|
11
|
ІІІ
|
Шинкаренко Т.М.
|
Змагання з баскетболу
|
Середня група,хлопці
|
І
|
12.12.2019
Малоперещепинська сільська рада
|
Яценко Андрій
9 клас
|
Кращий гравець
|
Дівчата
|
ІІ
|
Коношенко Ангеліна
|
Кращий гравець
|
Старша група
хлопці
|
ІІ місце
|
Тригуб Данило 10 клас
|
Кращий гравець
|
Козацький гарт
|
команда
|
ІІІ місце
|
Жовтень 2019
Малоперещепинська сільська рада
|
|
Наріжний Владислав
9 клас
|
Біг 4х9
І місце
|
|
Змагання з футболу
|
Старша група
хлопці
|
І місце
|
11 жовтня 2019
Малоперещепинська сільська рада
|
Дівчата
|
І місце
|
Середня група
хлопці
|
ІІ місце
|
Марусич Вадим
11 клас
|
Кращий гравець
|
Слуцька Віталіна
11 клас
|
|
Наріжний Владислав
9 клас
|
|
Змагання з шашок
|
Команда
|
ІІ місце
|
29.11.2019
Малоперещепинська сільська рада
|
Антонь Василь 11 клас
|
І місце
|
Антонь Ангеліна 6 клас
|
ІІ місце
|
Змагання з настільного тенісу
|
Команда
|
ІІІ місце
|
29.11.2019
Малоперещепинська сільська рада
|
Слуцька Віталіна
11 клас
|
ІІІ місце
|
Одарич Володимир,
10 клас
|
ІІІ місце
|
Фестиваль дитячої творчості «Чарівний голос»
|
Антонь Ангеліна
|
ІІ місце
|
11.10.2019
Малоперещепинська сільська рада
|
|